Sepetim

Kapat

Hediye Lovinart

 

Senin için özenle seçtiğimiz, her biri mutluluk garantili limitli edisyon sanat eserleri,

şimdi sevdiklerinde hayranlık uyandırmak için Lovinart hediye paketlerinde... 

En değerli hediye: Sanat 

Bir hediyenin en güzel tarafı bıraktığı izdir. 'Acaba ona ne alsam?' sorusunun cevabı şu cümlede saklı...

Sanat, stil sahibi biri için en özel hediyedir. 

İster kadın olsun ister erkek, zevk sahibi birini memnun edecek, ona kendisini özel hissettirecek en değerli hediye şüphesiz, onun için seçeceğin, zevkini ve tarzını yansıtan bir sanat eseridir. 

 

Çünkü, zevk sahibini yansıtır.

Sunumu ve ambalajıyla fark yaratan Lovinart, rafine zevkleri olanların özel günleri için hayranlık uyandıracak bir hediye alternatifi... Her biri özenle hazırlanmış Lovinart hediye paketlerinde, sanatçı imzası ve orijinallik sertifikasıyla birlikte gönderilen limitli sayıda sanat eserleri, özel ve sıra dışı hediye vermeyi tercih edenler için en şık seçenek.

Hediye paketimizin içinde, özel zarflı kartımızla birlikte, kişiye özel notunu da iletiyoruz... Merak etme.


 

Ev hediyesi Lovinart

Yeni evlenen ya da evini yenileyen sevdiklerine, özel ve stil sahibi bir sanat eseri hediye etmek, tarzını ve zevkini göstermenin en kolay yolu...  Çünkü; dünyanın her yerinden çağdaş sanatçıların eserlerinden dilediğini seçerek çerçeveli ya da çerçevesiz olarak online sipariş verebilir, bir kaç gün içinde özel Lovinart hediye paketinde, hepsi sertifikalı ve imzalı olarak kapında teslim alabilirsin.

Duvarlarını süsleyen her bir Lovinart, yeni sahiplerine sanatla canlanan yeni bir hayatın kapılarını açacak ve evlerini dekore ederken onlara ilham verecek... Garanti ediyoruz.

Sevdiklerine ev hediyesi olarak alışılmışın dışında, orijinal armağanlar vermeyi tercih edenlerdensen; seçim yapmana yardımcı olmak için hazırladığımız Lovinart Ev Hediyesi Koleksiyonu'na göz atmanı öneririz. 

Lovinart Hediye Rehberi

Değer verdiklerin için, beğenilerine hitap edecek tabloyu seçmene yardımcı olmak için hazırladığımız, farklı tarzlarda koleksiyonların yer aldığı Lovinart Hediye Rehberi'ni incelemeni de tavsiye ederiz.


Sıra dışı hediye vermeyi sevenlerdensen, modası hiç geçmeyecek, zamansız sanat eserleri Lovinart'ta seni bekliyor.